Menu Zamknij

Bradley SMART Smoker z technologią iSmoke – nowość 2016

Bradley Smart Smoker

Bradley Smart SmokerWędzarnia Bradley SMART Smoker z technologią iSmoke to najnowsza elektryczna wędzarnia kanadyjskiego producenta. Powstała ona w wyniku wieloletnich badań i prac nad istniejącymi wędzarniami. Oferuje ona innowacyjną technologię iSmoke, która pozwala na podłączenie i sterowanie wędzarni w czasie rzeczywistym za pomocą smartfona lub tabletu wyposażonego w Bluetooth. Kolejnym ulepszeniem w tej wędzarni jest jej zwiększona pojemność, może ona pomieścić 10 rusztów. Dwie wymienne czujki określone kolorami pozwalają monitorować w czasie rzeczywistym temperaturę w różnych obszarach wędzarni. Dostępna w ofercie już wkrótce. Zapraszamy do odwiedzania naszych stron i profili na portalach społecznościowych. A jako pierwsi dowiecie się o dostępności nowych produktów w naszej ofercie. Szukajcie nas na Facebooku i Instagramie.

Wymiary:

  • Wysokość: 103 cm
  • Szerokość: 61 cm
  • Głębokość: 36,2 cm
  • Wewnętrzne wymiary: 84 cm x 39 cm x 30 cm
  • W zestawie 6 rusztów, opcjonalnie można dokupić 4 ruszty
  • Waga 26,6 kg

 

Przez ponad 30 lat wędzarnie Bradley Smoker znane były na całym świecie z prostej obsługi i doskonałego wędzonego smaku przygotowywanej w nich żywności. Wędzenie potraw to esencja „slow-food”. Poświęcenie czasu aby móc podzielić się wyjątkowym domowym posiłkiem.

O Bradley Smoker

Bradley Smoker to marka premium wśród elektrycznych automatycznych wędzarni. Wędzarnie tej firmy używane są na całym świecie przez znakomitych szefów kuchni, entuzjastów wędzenia i domowych kucharzy.

Wędzenie to świetny sposób, aby poprawić smak domowego jedzenia i dodać mu specjalnego smaku.