Menu Zamknij

Akcesoria do grillowania – nowości

Akcesoria do grillowania

Nasza oferta została uzupełniona o nowe produkty do grillowania kanadyjskiej firmy Onward Manufacturing Company Ltd właściciela m.in. marki Broil King i GrillPro. OMC jest wiodącym producentem wysokiej jakości akcesoriów do grillowania. Akcesoria do grillowania, które można znaleźć w naszej stałej ofercie poszerzają możliwości urządzeń do grillowania.. Dzięki tym innowacyjnym produktom grillowanie może być jeszcze łatwiejsze.

Najciekawsze produkty z naszej nowej oferty:

Żeliwna brytfanna do żeberek Broil King 69615

Ciężka żeliwna duża brytfanna do żeberek doskonale zatrzymuje ciepło i wilgoć dzięki czemu możemy przygotować doskonałe żeberka nawet w godzinę!. Wewnętrzny stojak do żeberek pozwala na ich pieczenie we własnych sokach.

Zestaw do pizzy z termometrem Broil King 69815

Zestaw w kształcie kołyski zawiera kamień do wypieku pizzy z wbudowanym termometrem oraz łopatkę do wyjmowania pizzy. Całość jest odporna na szybkie zmiany temperatury. Kształt kołyski zapobiega przesuwaniu się pizzy po wierzchu kamienia podczas wyjmowania jej z grilla.

Płyta stalowa do grillowania Broil King 69160

Nic nie trzyma lepiej ciepła niż gruba płyta ze stali. Wykonana z grubej 6 mm stali węglowej płyta do grillowania jest idealna do smażenia steków, owoców morza czy pysznych burgerów. Sprawdzi się również do podsmażania wielu produktów.

Wok żeliwny Broil King 69710

Ten głęboki wok żeliwny z porcelanową powłoką to wyjątkowe naczynie w które powinien być zaopatrzony każdy grillomianiak. Ten duży żeliwny wok doskonale utrzymuje ciepło i równomiernie go rozprowadza na całej swojej powierzchni. Porcelanowa powłoka zwiększa jego trwałość i sprawia, że jest on łatwy do czyszczenia.

Stalowa skrzynka do wędzenia Broil King 60190

Podwędzanie potraw w grillu nigdy nie było tak proste! Posiada ona dwie komory w których możemy umieścić wióra do wędzenia i płyny aromatyczne (wino, piwo, soki). Zamykana pokrywa na zawiasach z przesuwną przepustnicą pozwala nam kontrolować dym i wilgoć. Wędzarka może być stosowana bezpośrednio na rusztach grilla lub na osłonach Flav-R-Wave.

Garnek żeliwny 1,25l GrillPro 91660

Ten żeliwny garnek o pojemności 1,25l sprawdzi się doskonale do zapiekania, duszenia, podgrzewania różnych potraw. Można go używać w grillu lub na palniku bocznym naszego grilla. Posiada estetyczne czarne matowe wykończenie. Można w nim bezpośrednio serwować potrawy.

W celu uzyskania dalszych informacji na temat oferowanych produktów zapraszamy do odwiedzenia strony www.dynamic24.pl

Wszystko o grillowaniu, przepisy, porady itp. można znaleźć na www.naRuszcie.pl

Odwiedź DYNAMIC Centrum Grilla i już dziś poznaj wszystkie nowości!