Menu Zamknij

Wyjątkowa kolekcja narzędzi do grilla od Broil King

Broil King zestaw narzędzi 64004

W ofercie DYNAMIC Centrum Grilla można znaleźć kompleksowe rozwiązania dla miłośników grillowania. Zestawy narzędzi do grillowania firmy Broil King to kompletne rozwiązania w które powinno się wyposażyć naszego grilla.

  1. Zestaw narzędzi Broil King Imperial

Zestaw narzędzi Broil King Imperial

Zestaw narzędzi Imperial to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących profesjonalnych narzędzi do grilla. Akcesoria w tym zestawie zostały wykonane grubej wysokiej jakości stali szlachetnej. W skład tego zestawu wchodzi szczotka, szczypce, łopatka i pędzel silikonowy. Długość narzędzi Imperial (46 cm) zapewnia komfortowe grillowanie w każdych warunkach.

  1. Zestaw narzędzi Broil King Baron

Zestaw do grillowania Baron

Zestaw narzędzi Baron został wykonany z wysokiej jakości stali szlachetnej z miękkimi uchwytami. W skład tego zestawu wchodzą 4 niezbędne akcesoria do grilla, szczotka, szczypce, szeroka łopatka i pędzelek silikonowy. Odpowiednio długie (43 cm) akcesoria z tego zestawu zapewniają komfortowe grillowanie. Ten zestaw akcesoriów to wyjątkowe połączenie funkcjonalności i stylu. Zestaw narzędzi Baron to również doskonały pomysł na prezent, który zadowoli nawet najbardziej wymagających szefów przydomowej kuchni.

Najlepsze zestawy narzędzi do grillowania znajdziecie w Dynamic – Centrum Grilla