Menu Zamknij

Nowoczesny Broil King Regal 500 na pellet

Grill Broil King Regal 500 na pellet należy do większej rodziny urządzeń tego typu spod marki Broil King. Jest on opalany naturalnymi mieszankami trocin z drzew liściastych, które zostały sprasowane w charakterystyczne i poręczne, drobne brykiety. W naszej ofercie dostępne są worki z dedykowanym pelletem z różnych rodzajów drewna. Każdy z nich wydziela inny aromat, a więc ważne jest, aby dobrać rodzaj odpowiedni do przygotowywanych potraw w celu spotęgowania ich aromatu. 

Worek z dedykowanym pelletem Broil King

Z prawej strony grilla znajduje się zasobnik na pellet, w którym mieści się go aż 10 kilogramów. Płynna regulacja temperatury w zakresie od 80 do 315 stopni celsjusza możliwa jest dzięki inteligentnemu i automatycznemu dozowaniu pelletu z wyżej wspomnianego zasobnika do komory spalania. Podczas pracy, wierzchnia część tego pojemnika stanowi wygodną półkę. Pod spodem grilla znajduje się łatwo dostępny popielnik.

Wszystkie informacje dotyczące trwającego grillowania dostępne są na dużym, intuicyjnym wyświetlaczu znajdującym się z przodu urządzenia, zaraz nad pokrętłem do regulacji temperatury. Na App Store, oraz Google Play dostępna jest również aplikacja Broil King App, dzięki której możemy uzyskać dostęp do tych informacji z każdego miejsca, dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi. 

Urządzenie wyposażone jest w 5 najwyższej jakości dwustronnych rusztów żeliwnych. Cała powierzchnia rusztów głównych wynosi 3969 centymetrów kwadratowych, a powierzchnia półki górnej to 1406 centymetrów kwadratowych. Razem daje to 5375 centymetrów kwadratowych powierzchni użytkowej. 

Broil King udziela dla modelu Regal 500 na pellet 5 lat gwarancji na piekarnik, oraz 2 lata gwarancji na wszystkie części i farbę.

Poniżej przedstawiamy graficzny schemat działania opisywanego grilla.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego oraz do salonu znajdującego się na ulicy Babiogórskiej 11 w Bielsku-Białej.