Menu Zamknij

Nowa oferta sosów i przypraw – Dynamic24

W związku z rozpoczynającym się sezonem grillowym 2022, wprowadziliśmy do naszej oferty wysokiej jakości przyprawy i sosy idealne do wykorzystania wraz z potrawami przygotowanymi na grillach Broil King. Poniżej przedstawimy Państwu niektóre z nich. 

1. Rufus Teague - Sosy BBQ

Rufus Teague to amerykańska marka zajmująca się wyrobem sosów, oraz przypraw do grillowania, której działalność rozpoczęła się w Kansas City. Niezwykle popularna i ceniona na kontynencie północnoamerykańskim. W naszej ofercie znajdują się 4 sosy tej marki:

– sos BBQ z nutą whiskey i syropu klonowego (Whiskey & Maple),

– Sos BBQ z nutą miodu (Honey Sweet),

– Delikatnie pikantny sos BBQ (Touch O’Heat),

– Mocno pikantny sos BBQ (Blazin’ Hot).

 

2. Sosy Wilkin & Sons

Wilkin & Sons Limited to firma zajmująca się produkcją przetworów od 1885 roku. Jej siedziba od samego początku znajduje się w angielskiej miejscowości Tiptree w regionie Essex. Sosy Wilkin & Sons produkowane są ze zbiorów własnych. Marka ta posiada certyfikat “Royal Warrant of Appointment” nieprzerwanie od 1911 roku, który wydawany jest przez brytyjski dwór królewski i oznacza on, że produkt jest tam dostarczany i spożywany.

3. Sosy Stokes

Sosy Stokes pochodzą z hrabstwa Suffolk znajdującego się na angielskim wybrzeżu. W naszej ofercie znajdują się ketchupy tej marki, oraz sosy pikantne i sosy BBQ.

4. Przyprawy i pasty do smarowania Lie Gourmet

Duńska marka Lie Gourmet powstała w wyniku inspiracji kuchnią francuską. Od 2014 roku zajmuje się ona produkcją przypraw i past do smarowania. Wśród zróżnicowanych i bogatych smaków oferowanych przez tą firmę, każdy znajdzie coś, co idealnie wkomponuje się w pożądany smak przygotowywanej przez siebie potrawy.

Zapraszamy do naszego sklepu:

ul. Babiogórska 11
43-300, Bielsko-Biała