Menu Zamknij

Barony do zabudowy – nowość 2023

Od 2019 roku Broil King stale rozwija koncepcję grilli do zabudowy. Rozwiązanie takie umożliwia wysoki stopień personalizacji tzw. “ogrodowej kuchni” poprzez umiejscowienie grilla na dowolnej podstawie, na przykład na własnoręcznie wykonanej szafce. 

W roku 2023 w ofercie, obok grilli do zabudowy z serii Imperial oraz Regal pojawiły się urządzenia z serii Baron. Linia ta charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i przestronną powierzchnią grillowania, grille te są jednak nieco tańsze od największych i najwyższych modelowo Imperiali i Regalów.

Poniżej przedstawiamy Państwu aktualnie dostępne modele Baronów do zabudowy.

Broil King Baron 420 BI do zabudowy

Baron 420 BI do zabudowy jest grillem czteropalnikowym o wymiarach 55,6 cm x 71,7 cm x 58,5 cm (+9 cm do głębokości, oraz + 30,2 cm do wysokości przy otwartej pokrywie). Nowoczesny design oraz subtelnie podświetlone pokrętła sprawiają, że grill idealnie komponuje się np. na tarasach, czy w ogrodach. Urządzenie to wyposażone jest w opatentowany system Performance Grilling Technology (PGT) od Broil King, który zwiększa wydajność grillowania poprzez zastosowanie technologii takich jak palniki Dual-Tube™, aromatyzery Flav-R-Wave™, dwustronne ruszty żeliwne, które dzięki swojej masie bardzo dobrze utrzymują ciepło, a także umożliwiają grillowanie z zastosowaniem dwóch różnych technik poprzez obrócenie rusztu na drugą stronę, oraz zawory Linear-Flow™, które umożliwiają płynną regulację wysokości płomienia. Model Baron 420 BI do zabudowy nie zawiera kuchenki bocznej, ani zestawu rożna obrotowego. Istnieje jednak możliwość dokupienia dodatkowych kuchenek dedykowanych Broil King do zabudowy.

Broil King Baron 520 BI do zabudowy

Grill ten również należy do serii Baron, jednak jest urządzeniem szerszym (także powierzchnia rusztów jest poszerzona o jedną kratkę). Urządzenie posiada również dodatkowy palnik, czyniąc je grillem pięciopalnikowym. Wymiary Barona 520 BI do zabudowy to 55,6 cm x 87,5 cm x 58,5 cm (wysokość, szerokość, głębokość). Urządzenie to również posiada pełny opatentowany system Performance Grilling Technology (PGT) zapewniając największą jakość i wydajność procesu grillowania. Grill ten również nie posiada kuchenki bocznej, ani zestawu rożna obrotowego w zestawie, można jednak dokupić dedykowaną do zabudowy kuchenkę Broil King S100.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą grilli do zabudowy, a także grilli wolnostojących.