Menu Zamknij

Sposób na kwarantannę w wydaniu Broil-King

Od bardzo dawna, wspólny wypoczynek w ogrodzie, czy też na tarasie, jest jednym z ulubionych sposobów spędzania wolnego czasu. Jak wszyscy doskonale wiemy, grillowanie i wspólny, zewnętrzny posiłek mogą stanowić doskonałe do tego urozmaicenie. Dzięki grillom Broil-King, przyjemność z grillowania czerpać można już nie tylko przy ciepłej i słonecznej pogodzie, ale również podczas deszczu, czy nawet w zimie, o czym bardzo często i chętnie wspominamy.

Broil King Imperial XL S
Grill Broil-King Imperial XL S
https://www.sklep.dynamic24.pl/grille-gazowe/broil-king-imperial-xl-s-model-2019

Obecnie, gdy światowa pandemia koronawirusa szaleje, wiele codziennych aktywności przeniosło się w nasze domowe mury. Dostęp do wielu rozrywek i sposobów na wspólne spędzanie czasu został znacząco ograniczony. Mimo wszystko, czy ten niezmiernie długi pobyt w domu naprawdę musi być nudny? Broil-King udowadnia, że nie!

Grill Monarch 390
https://www.sklep.dynamic24.pl/grille-gazowe/grill-gazowy-broil-king-monarch-390

Rodzinne grillowanie jest świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Obiad, śniadanie, czy kolacja z grilla napewno będzie smakować lepiej. Dzięki technologii grilli gazowych, w przeciwieństwie do tych zasilanych węglem, kontrola temperatury jest wyjątkowo łatwa. Grill gazowy nie wymaga stałej uwagi podczas pracy. Jako, że kwarantanna nie dotyczy tylko dorosłych, ale w równej mierze dotyczy ona również nasze pociechy, w czasie grillowania, możemy na przykład bawić się z naszymi dziećmi, albo zanurzyć się w naszej ulubionej książce. Dodatkowym narzędziem, które sprawi, że będziemy mieć jeszcze większą kontrolę nad naszym grillem jest Grill Eye. Razem z nim otrzymamy również profesjonalne porady dotyczące przyrządzania potraw, które z pewnością przypadną do gustu całej naszej rodzinie. Dzięki temu rozwiązaniu, możemy całkowicie bez obaw odejść od pracującego grilla, gdyż na nasze urządzenie mobilne dostarczone zostaną wszelkie niezbędne informacje, w tym informacja o zakończeniu czasu niezbędnego do prawidłowego przyrządzenia danego rodzaju mięsa.

Jako, że wyjazdy na majówkę, czy w dalszej perspektywie – na wakacje obecnie niestety są niemożliwe, proponujemy zastąpić tradycyjne rozwiązania wspólnym spędzaniem czasu na świeżym powietrzu. Grill Broil-King z pewnością będzie świetnym towarzyszem, a potrawy na nim przygotowane będą kulinarnymi dziełami sztuki.

Gdzie kupić grilla Broil-King?

Mimo pandemii koronawirusa, nasz punkt stacjonarny nadal działa. Zachowujemy wszelkie rekomendowane przez WHO środki ostrożności.

ul. Babiogórska 11

43-300 Bielsko-Biała

Zachęcamy Państwa również do zakupów w naszym sklepie internetowym
https://www.sklep.dynamic24.pl/ , oraz do kontaktu telefonicznego, lub mailowego.

tel: 504 122 079

e-mail: sklep@dynamic24.pl