Menu Zamknij

iGrill Mini doskonały dodatek do Twojej kuchni

iGrill mini

Jeśli niedawno przygotowywaliście jakieś mięso na Święta to wiecie, że może to być długi  i żmudny proces. Ale zamiast krążyć w okolicy piekarnika czy grilla by sprawdzać proces pieczenia/grillowania możecie to zrobić z poziomu mobilnej aplikacji na smartphonie siedząc i oglądając telewizor. Inteligentne termometry iGrill pozwalają sprawdzić postęp przygotowania posiłku na telefonie.

iGrill mini

Wierny swej nazwie iGrill mini wygląda jak zminiaturyzowana wersja iGrill 2. Jest wystarczająco mały aby nosić go w kieszeni. Posiada wbudowany magnes, który pozwala na łatwe umieszczenie go przy grillu lub piekarniku. Termometr iGrill mini zasilany jest z akumulatora CR2032, który zapewnia do 150 godzin pracy. Dzięki czemu przyrządzić można dużą ilość steków nim zajdzie konieczność wymiany baterii.

iGrill mini

Największą różnicę między iGrill mini a iGrill 2 jest brak w nim wyświetlacza. Zamiast tego iGrill mini ma w tym miejscu przycisk zasilania. Pierścień wokół przycisku zmienia barwę i sygnalizuje nam proces grillowania. Pierścień wokół przycisku świeci na zielono gdy go włączysz. Jak będziemy grillować/piec będzie stopniowo zmieniał się z żółtego na pomarańczowy aż osiągnie barwę czerwoną gdy przygotowywana potrawa osiągnie temperaturę docelową. Inną znaczącą różnicą jest to, że iGrill mini obsługuje tylko jedną sondę. W modelu wyższym iGrill 2 możemy obsługiwać jednocześnie 4 sondy. Urządzenie iGrill mini jest kompatybilne z urządzeniami z systemami iOS 7 lub wyższymi i Android 4.3 i nowszymi.

iGrill mini

Proces parowania urządzenia z naszym urządzeniem mobilnym jest niezwykle łatwy. Wystarczy pobrać aplikację iDeviced Connected, uruchomić urządzenie i włączyć pobraną aplikację. Dzięki technologii Bluetooth termometr zostanie automatycznie rozpoznany. Jest to szybki i prosty proces. Po podłączeniu ekran główny aplikacji pokazuje aktualną temperaturę podłączonego czujnika. Po dotknięciu możemy zobaczyć bardziej szczegółowy widok z wykresem, który pokazuje temperaturę zmierzoną przez czujnik w danym czasie. Aplikacja pozwala na ustawianie alarmów temperatury, które możemy wybierać spośród kilkudziesięciu predefiniowanych opcji temperatury. Zezwala również na tworzenie swoich indywidualnych alarmów temperaturowych. Po ustawieniu pożądanej temperatury sondę termometru należy umieścić w potrawie i odejść na czas jej grillowania. Możemy oddalić się od naszego grilla nawet do 50 metrów. Termometr iGrill mini posiada zasięg do 50 metrów, dzięki czemu możemy monitorować postępy grillowania na ekranie naszego urządzenia mobilnego, a aplikacja wyśle powiadomienie kiedy nasze danie będzie gotowe. Dedykowana aplikacja posiada również swoją bazę przepisów i moduł społecznościowy, który pozwala udostępniać zdjęcia tego co robimy innym użytkownikom.

 

 

Parametry:

  • Odczytuje temp od -30 ° C do 300 ° C
  • zbliżeniowy ledowy wskaźnik temperatury pokazujący przebieg procesu grillowania
  • Bluetooth® Smart (4.0)
  • do 15o godzin pracy na baterii
  • magnetyczne mocowanie
  • Kompatybilny z  iPad (Mini, 3 generacji i nowsze)
  • Kompatybilny z iPhone 4s or nowsze, iPod Touch 5 generacji i nowsze
  • Wymaga systemu iOS 7  lub nowszego
  • Kompatybilny z telefonami z system Android  z Bluetooth 4.0
  • Wymiary: 50,8 mm x 44,5 mm x 38,1 mm

 

Zobacz więcej na iGrill.pl. Zamów online na www.sklep.dynamic24.pl

[recent_post_slider design=”design-3″]