Menu Zamknij

Pomysły na prezent dla miłośników grillowania 2022

W związku z nadchodzącymi świętami, oraz dniem szóstego grudnia, wiele osób zastanawia się już nad prezentem, który będą chciały podarować swoim bliskim. W tym artykule postaramy się podsunąć kilka ciekawych pomysłów na prezent dla miłośnika grillowania.

1. Zestaw noży do steków

Steki z grilla to ulubione danie bardzo wielu osób. Z pewnością ucieszą się one z zestawu najwyższej jakości noży do steków. Posiadają one trwały uchwyt wykonany z bakelitu, oraz ostrze ze stali szlachetnej. W zestawie znajdują się 4 noże, co umożliwia podanie steków wielu członkom rodziny, lub przyjaciołom zaproszonym na grilla.

2. Praska do burgerów

Praska do burgerów jest wyjątkowo uniwersalnym akcesorium przydatnym zarówno podczas grillowania, jak i w kuchni. Umożliwia ono przygotowanie burgerów o 3 różnych wielkościach, zachowując ich idealny, okrągły kształt, dzięki któremu mięso nie będzie wypadać z bułki. Przybliżona masa kotletów do bugerów uzyskanych z praski Broil King to około 110g, 140g, oraz 170g, w zależności od zastosowanego stopnia grubości.

3. Zestaw do grillowania

Zestawy do grillowania Broil King stanowią bardzo uniwersalny prezent dla każdej osoby lubiącej grillowanie. Składają się one z niezbędnych i wyjątkowo trwałych akcesoriów, tj. szczypiec, łopatki, szczotki do czyszczenia rusztów, oraz silikonowego pędzelka do smarowania potraw. Wszystkie z wymienionych przyrządów posiadają wygodne, duże uchwyty. Akcesoria wykonane są z trwałej i estetycznie wyglądającej stali szlachetnej.

4. Kubek termiczny Broil King

Podczas grillowania w zimie przyjemnie jest napić się czegoś ciepłego, aby się rozgrzać. Umożliwi to kubek termiczny Broil King o pojemności 600ml.

5. Przyprawy i marynaty Cape Herb&Spice

Kolejnym bardzo uniwersalnym pomysłem na prezent są południowoafrykańskie przyprawy i marynaty Cape Herb&Spice. Są to najwyższej jakości produkty, które sprawdzą się świetnie zarówno podczas grillowania, jak i w kuchni. Kapsztad w Południowej Afryce przez setki lat znajdował się na trasach handlowych pomiędzy Azją, Europą, oraz Afryką. W wyniku swojego położenia, zmieszało się tam bardzo wiele kultur kulinarnych, czego odzwierciedleniem są przyprawy Cape Herb&Spice. Jeśli chcą Państwo przeczytać o nich więcej, zapraszamy do naszego wcześniejszego artykułu.

6. Żeliwny piec z prostokątnym kamieniem do pizzy

Jest to akcesorium dedykowane dla osób lubiących pizzę. Dwustronny prostokątny kamień nagrzewa się i utrzymuje wysoką temperaturę, a żeliwny piec sprawia, że pizza jest równomiernie wypieczona z każdej strony. Połączenie takie pozwala stworzyć warunki bardzo zbliżone do tradycyjnego, włoskiego pieca do pizzy w grillu gazowym.

W powyższym artykule wymieniliśmy jedynie kilka pomysłów na prezent. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, oraz sklepu stacjonarnego, gdzie można znaleźć wspomniane produkty, oraz wiele innych, równie ciekawych pomysłów na prezent.