Menu Zamknij

Moduły dodatkowe do grilli do zabudowy

W poprzednim wpisie przedstawiliśmy Państwu podstawowe moduły do grilli do zabudowy Broil King, czyli szafki na których można umieścić samego grilla. System kuchni ogrodowych Broil King jest systemem modularnym, co oznacza, że elementy mogą być ze sobą dowolnie łączone. Poniżej przedstawimy kilka propozycji modułów zwiększających funkcjonalność ogrodowej kuchni. 

1. Szafka do zabudowy pod zlew z dwoma drzwiami

Zlew jest niepodważalnie jednym z najważniejszych elementów znajdujących się w każdej kuchni, także tej ogrodowej. Dzięki temu modułowi możliwe jest umycie rąk, warzyw, talerzy, czy sztućców tuż przy grillu, bez konieczności ciągłego wchodzenia do domu. Szafka ta posiada również pojemną przestrzeń w której przechowywać można przykładowo akcesoria do grilla, naczynia, przyrządy kuchenne, czy środki czystości. Szafka wykonana jest z najwyższej jakości stali szlachetnej typu 304, która charakteryzuje się niezwykłą trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne, gwarancja na elementy z niej wykonane wynosi aż 15 lat.

Szafka do zabudowy pod zlew z dwoma drzwiami

Wymiary modułu:

wys. 87,5 cm x szer. 90 cm x gł. 75,8 cm

Zlew nie stanowi części zestawu.

Kolejnym niezbędnym elementem każdej kuchni są kosze na śmieci. Warto ukryć je w estetycznej i funkcjonalnej szafce. W szafce mieszczą się dwa kosze, w przypadku zastosowania dwóch modułów uzyskać można pełny zakres segregacji śmieci wymagany w Polsce.

Szafka do zabudowy na kosze na śmieci
Wysuwane kosze na śmieci

Szafka ta jest propozycją dla osób, które zdecydują się na grilla do zabudowy zasilanego gazem z butli (drugą opcję stanowią modele zasilane gazem ziemnym). Moduł ten pozwala na schowanie butli gazowej, która mogłaby przeszkadzać w swobodnym poruszaniu się, a także zaburzać estetykę ogrodu, lub tarasu. U góry tego modułu znajduje się otwór przeznaczony do montażu jednopalnikowej kuchenki bocznej S100, która dodatkowo zwiększa możliwości ogrodowej kuchni poprzez umożliwienie gotowania i podgotowywania potraw, czy sosów. 

Szafka do zabudowy na butlę gazową i kuchenkę boczną

Wykonana ze stali szlachetnej szafka z dwoma szufladami dedykowana jest pod montaż dwupalnikowej kuchenki bocznej S200, która znacząco rozszerza funkcjonalność kuchni ogrodowej poprzez umożliwienie gotowania i podgotowywania potraw, lub sosów. 

Zapraszamy do zapoznania się z pełna ofertą modułów i grilli do zabudowy w naszym sklepie internetowym