Menu Zamknij

Kuchenki boczne do grilli do zabudowy

Kuchenki do zabudowy stanowią idealne dopełnienie każdej funkcjonalnej kuchni zlokalizowanej na świeżym powietrzu. Pozwalają one przykładowo na przygotowanie sosów do potraw, ugotowanie makaronów, kolb kukurydzy, a nawet wszelkiego rodzaju dań płynnych i półpłynnych, takich jak różnego rodzaju zupy, lecza, czy gulasze. Wymienione dania i dodatki cieszą się bardzo dużą sympatią wielu osób, toteż stanowią świetny pomysł na spotkanie ze znajomymi, rodziną, lub zwykły odpoczynek na zewnątrz. W sytuacjach takich osoba gotująca bardzo często zostaje wyłączona z uczestniczenia w wydarzeniu, gdyż musi ona pozostać wewnątrz, aby przypilnować gotujących się potraw. W odpowiedzi na ten problem powstały kuchenki do zabudowy S100 i S200, które w wygodny i estetyczny sposób można dołączyć do zabudowy grillowej Broil King. Poniżej przedstawimy Państwu obie kuchenki, a także przedstawimy występujące między nimi różnice.

Kuchenka do zabudowy S100

Kuchenka do zabudowy Broil King S100
Szafka do zabudowy na butlę i kuchenkę S100

Kuchenka do zabudowy S100 eliminuje konieczność wchodzenia do wewnętrznej kuchni w celu ugotowania niektórych składników potraw w czasie grillowania. Jest ona rozwiązaniem jednopalnikowym, dopasowanym do szafki na butlę i kuchenkę, którą w bardzo łatwy sposób można połączyć z innymi elementami zabudowy grillowej Broil King. Kuchenka posiada pokrętło, zapalarkę elektroniczną i objęta jest następującymi gwarancjami:

  • Ruszty żeliwne – 15 lat

  • Palnik kuchenki bocznej – 15 lat

  • Elementy ze stali szlachetnej – 15 lat

  • Pozostałe elementy oraz farba – 15 lat

Kuchenka do zabudowy S200
Szafka do zabudowy na kuchenkę S200 z dwoma szufladami

Urządzenie to jest większe od kuchenki S100, gdyż posiada 2 palniki umożliwiające jednoczesne gotowanie dwóch różnych potraw lub dodatków. Kuchenka S200 przystosowana jest do zamontowania na specjalnej szafce do zabudowy, która dodatkowo posiada dwie funkcjonalne szuflady. Kuchenka posiada dwa podświetlane na niebiesko pokrętła i zapalarkę elektroniczną. Urządzenie to objęte jest następującymi gwarancjami:

  • Ruszty żeliwne – 15 lat

  • Palnik kuchenki bocznej – 15 lat

  • Elementy ze stali szlachetnej – 15 lat

  • Pozostałe elementy oraz farba – 15 lat

Inne elementy zabudowy grillowej

Zapraszamy do przeczytania naszych poprzednich artykułów w których opisaliśmy inne ciekawe elementy kuchni ogrodowej Broil King, a także do zapoznania się z pełną ofertą w naszym sklepie internetowym, lub w sklepie stacjonarnym w Bielsku-Białej.

Barony do zabudowy – nowość 2023

Szafki ze stali szlachetnej dedykowane do grilli do zabudowy

Moduły dodatkowe do grilli do zabudowy